AMSTERDAM 16 – 18 czerwca 2017

AMSTERDAM 16 – 18 czerwca 2017

 (piątek 16.06.2017) WYJAZD

Wyjazd z Krakowa o godzinie 18.00, Katowice 19.30, Wrocław 21.00.  Nocny przejazd przez Niemcy (Berlin, Hanower)  w kierunku Holandii.

  (sobota 17.06.2017) AMSTERDAM 

Postój na poranną toaletę w przedmieściach Amsterdamu. Przejazd do Amsterdamu na zwiedzanie miasta. Zwiedzanie zaczniemy od Dworca Głównego, zabytkowego neogotyckiego budynku zbudowanego w stylu neorenesansu holenderskiego. Następnie spacer jedną z głównych ulic Amsterdamu – Damrak na której znajdują się liczne sklepy z pamiątkami, restauracje, stragany. Dalej zobaczymy Gmach Giełdy oraz słynny dom handlowy De Bijenkorf, Plac Dam – duży plac w samym centrum miasta,  Pałac Królewski, Nowy Kościół, muzeum figur woskowych Madame Tussaud (z zewnątrz), luksusowy historyczny Hotel Krasnapolski,  pomnik Pamięci Ofiar II Wojny Światowej, na którego schodach siedzą młodzi ludzie z całego świata. Dalej udamy się w kierunku Placu Leiden oraz Kwartału Muzeów po drodze zwiedzając słynne targi kwiatowe na wodzie oraz Złoty Zakręt. Ostatnim punktem będzie przejście do dzielnicy grzechu i rozpusty – Dzielnicy Czerwonych Świateł. Liczne lokale rozrywkowe oraz coffe shopy jest to prawdziwa osobliwość miasta i atmosfera. Czas wolny. Dla chętnych przejażdżka na rowerach po mieście (cena około 10 euro, zależy od czasu wymajmy)  bądź jedno godzinny  rejs statkiem po kanałach miasta (cena 10 euro). W późnych godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski.

 (niedziela 18 czerwca 2017) POWRÓT 

Przyjazd do Polski. Zakończenie wycieczki.

CENA 190 ZŁ + 70 EURO 

 

Świadczenia zawarte w cenie:

TRANSPORT:
– przejazd komfortowym autokarem na trasie (barek, DVD, toaleta, klimatyzacja, uchylne i rozsuwane siedzenia, dwóch doświadczonych kierowców);
– opłaty parkingowe i drogowe;

OBSŁUGA:
– opieka doświadczonego pilota podczas wycieczki;
– przewodnik miejski w Amsterdamie;

UBEZPIECZENIE:
– ubezpieczenie KL i NWW;
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;

ZESTAWY SŁUCHAWKOWE 

PODATEK VAT

UWAGA !!!

Uczestnicy wycieczki muszą posiadać dokument tożsamości tj. dowód osobisty lub paszport. W przypadku dzieci i młodzieży legitymacja szkolna nie upoważnia do poruszania się po strefie Schengen w tym po krajach objętych programem wycieczki.