Włochy, Hiszpania, Lazurowe Wybrzeże 2 – 14 lipca 2024 r.

Włochy, Hiszpania, Lazurowe Wybrzeże 2 – 14 lipca 2024 r.

Mediolan, Costa Brava wypoczynek, Barcelona, Tossa de Mar,  Nicea, Monaco

 

DZIEŃ 1, wtorek 02.07.2024 WYJAZD
Zbiórka uczestników i wyjazd z Rzeszowa o godz. 17:00, Kraków 20:00, Katowice 21:30 Nocny przejazd przez Czechy, Austrię w kierunku Włoch.

 

DZIEŃ 2, środa 03.07.2024  PODRÓŻ
Przejazd przez Włochy. W godzinach popołudniowych przyjazd do hotelu w okolicach Werony lub Mediolanu.  Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 3, czwartek 04.07.2024 MEDIOLAN
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i przejazd do Mediolanu i zwiedzanie Katedry Mediolańskiej, Via Dante, Galerii Wiktora Emanuela, Plac Wenecki z Bramą Wenecką. Obiad w pizzerii w Mediolanie (bufet pizza + napój). Przejazd przez Włochy, Francję w kierunku Hiszpanii. Nocny przejazd (950 km)

 

DZIEŃ 4, piątek 05.07.2024 COSTA BRAVA
Przyjazd do hotelu na wybrzeżu Costa Brava w godzinach porannych (Lloret de Mar). Śniadanie w hotelu. Zakwaterowanie w hotelu po godzinie 14 ej. Odpoczynek i czas wolny. Wieczorem obiadokolacja w hotelu. Nocleg. Hotel 3* Blue Sea Montevista Hawai Lloret de Mar  lub podobny o takim samym standardzie

 

DZIEŃ 5-8, sobota 06.07.2024 – wtorek 09.07.2024
Po śniadaniu 8:00 – 10:00 całodniowe plażowanie na plaży (piaszczystej) w Lloret de Mar i czas wolny. Obiadokolacja od godziny 19:00 do 21:00

 

DZIEŃ 9, środa 10.07.2024 BARCELONA
Po śniadaniu w hotelu, przejazd do Barcelony na zwiedzanie stolicy Katalonii. Zwiedzanie z przewodnikiem; Bazylika Sagrada Familia autorstwa Antoniego Gaudiego (z zewnątrz), Park Guel. Sklep FC Barcelona (ze względu na przebudowę stadiony Camp Nou zwiedzanie nie jest możliwe).  Przejazd główną ulicą miasta Diagonal w kierunku Placu Hiszpańskiego. Poble Espanyol,  stadion Olimpijski, wzgórze  Montjuic (panorama miasta), stary port, promenada z pomnikiem Krzysztofa Kolumba. Czas wolny na La Rambla. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych, obiadokolacja w hotelu i nocleg.

 

DZIEŃ 10, czwartek 11.07.2024 TOSSA DE MAR, REJS KATAMARANEM NA COSTA BRAVA
Po śniadaniu wyjazd do jednej z najpiękniejszych miejscowości w Hiszpanii – Tossa de Mar to urocza nadmorska osada położona tuż obok wysokiego klifu, z którego rozpościera się fantastyczny widok na zatokę pełną białych łódek. Po odwiedzinach w spokojnej i czarującej Tossie przeniesiemy się do rozrywkowego Lloret de Mar, gdzie czeka nas niezapomniana  hiszpańska fiesta. Catamaran Party to najbardziej imprezowy statek na Costa Brava. Prawdziwa imprezowa bomba i duża dawka zabawy podczas trzygodzinnego rejsu statkiem wzdłuż dzikiego wybrzeża. Miłośnicy kąpieli morskich będą skakać i zjeżdżać do wody na dmuchanych zjeżdżalniach a spragnieni słońca opalać się na pływających platformach. Załoga Catamaranu zadba o przygotowanie posiłku i open baru. Do tego świetna muzyka, konkursy i animacje to doskonały sposób na spędzenie hiszpańskiego dnia. Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 11,  piątek 12.07.2024 PODRÓŻ
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd w kierunku Francji (trasa 600 km). Po drodze czas wolny na zakupy na granicy hiszpańsko – francuskiej. Obiadokolacja około godziny 18 ej. Przyjazd do hotelu w okolicach Marsylii lub Nicei. Zakwaterowanie i nocleg.

 

DZIEŃ 12, sobota 13.07.2024 NICEA, MONACO
Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu przejazd do Nicei. Zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem;  Pomenada Anglików,  starówka, Opera. Następnie przejazd do Monaco i zwiedzanie Monte Carlo ze słynny, kasynem, wzgórze zamkowe, Pałac Królewski, Katedra,  starówka. Czas wolny (posiłek indywidualnie). Wyjazd z Monaco w późnych godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Francję, Włochy.

 

DZIEŃ 13, niedziela 14.07.2024  POWRÓT

Przejazd przez Austrię, Czechy do  Polski. Postoje na trasie na toaletę. Obiad w restauracji w Polsce. Powrót w godzinach wieczornych. Zakończenie wycieczki.

Cena za osobę  2990 zł + 350 € 

* (dzieci do lat 8 zniżka 600 zł)

 

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

 • przejazd komfortowym autokarem na trasie (barek, DVD, toaleta, klimatyzacja, uchylne i rozsuwane siedzenia, dwóch doświadczonych kierowców);
 • wjazdy grupy turystycznej  do strefy miejskiej – opłata wjazdówka ZTL w Mediolanie, Barcelonie, Nicei i Monaco;
 • 9 noclegów w hotelach; w tym 1 nocleg w hotelu 3* we Włoszech w okolicach Werony lub Mediolanu, 7 noclegóww hotelu 3* w nadmorskiej miejscowości Floret de Mar na wybrzeżu Costa Brava,  1 nocleg w hotelu 2* w okolicach Marsylii lub Nicei w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami, klimatyzacją  i TV;
 • 10 śniadań w hotelach i 11 obiadokolacji w hotelach i restauracjach podczas podróży;
 • bilety wstępu na zwiedzanie Katedry w Mediolanie, parku Guel oraz Poble Espanyol (wioska hiszpańska) w Barcelonie;
 • rejs katamaranem wzdłuż wybrzeża Costa Brava, program animacyjny, posiłek;
 • opieka doświadczonego pilota podczas wycieczki;
 • lokalni przewodnicy (Mediolan, Barcelona, Nicea i Monaco);
 • zestawy słuchawkowe obowiązkowe podczas zwiedzania;
 • bilety na komunikację miejską;
 • taksa klimatyczna w hotelach;
 • ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT, podatek / ubezpieczenie Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;

 

 

UWAGA !!!

Uczestnicy wycieczki muszą posiadać dokument tożsamości tj. dowód osobisty lub paszport. Kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie.

 

UMOWA:

Na wyjazd i świadczenia turystyczne zostanie przesłana na maila umowa, którą trzeba wydrukować, podpisać i odesłać na maila: biuro@mastertureu

 

ZAPŁATA ZA WYCIECZKĘ:

Zaliczka w kwocie 1000 zł płatna do dnia  20 marca 2024 r. na konto biura po wcześniejszym podpisaniu umowy.
Pozostała kwota w złotówkach płatna do 15 czerwca 2024 r. Kwota 350 € płatna w autokarze w dniu wycieczki.

Opcja podróży samolotem rejsowym RYANAIR w piątek 5.07 Kraków 10:45 – Girona Costa Brava 13:25
w cenie około 300 – 400 zł za osobę. Koszt biletu lotniczego może być zrekompensowany kosztem pierwszego noclegu.

 

ORGANIZATOR WYCIECZKI:
Biuro Turystyki Master Tur Kraków  www.mastertur.eu   wycieczki@mastertur.eu
Wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Z/53/201
Gwarancja ubezpieczeniowa Uniqa S.A. nr 2223235371 ważna do 17.09.2024