LWÓW  listopad 2020

LWÓW listopad 2020

Zapraszamy na wycieczkę do Lwowa, miasta bogatego w piękne zabytki, ślady polskości oraz pełnego kontrastów, wielu kultur czy religii.

PROGRAM WYCIECZKI
Dzień I   Wyjazd z Krakowa o godzinie 600. Przejazd w kierunku przejścia granicznego w Medyce. Przekroczenie granicy. Przyjazd do hotelu we Lwowie. Zakwaterowanie w hotelu w centrum Lwowa. Przejazd na stare miasto. Spacer po starówce, czas wolny. Obiadokolacja w jednej z restauracji w centrum Lwowa. Powrót do hotelu nocleg.  Hotel 3* Sonata Lwów  www.sonatahotel.com.ua

Dzień II Śniadanie w hotelu. Wyjazd na  zwiedzanie Lwowa z lokalnym przewodnikiem Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich następnie  Teatr i Opera lwowska (zwiedzenie wnętrz Opery), Trakt Swobody, pomnik Szewczenki i  Adama Mickiewicza. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie, posiłek. Wieczorem dla chętnych wyjście na spektakl do Opery Lwowskiej.  Powrót do hotelu w godzinach nocnych. Nocleg.

Dzień III   Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Wyjazd na zwiedzanie miasta; wycieczka objazdowa autokarem: gmach dworca kolejowego, Katedra św. Jura, Katedra Łacińska, Rynek miasta   i ratusz, kamieniczki wokół rynku. Czas wolny. Przejazd na Wzgórze Zamkowe i wejście na kopiec Unii Lubelskiej. Panorama miasta. Przejazd w kierunku przejścia granicznego. Przekroczenie granicy. Powrót w godzinach wieczornych.  Zakończenie wycieczki.

Cena 560 zł / os 

 

Świadczenia:

– przejazd autokarem klasy lux na trasie; TV, klimatyzacja, toaleta;

– 2 noclegi w hotelu 3* Sonata Lwów ze śniadaniami w formie bufetu;

– 3 obiadokolacje w restauracji;

– opieka pilota;

– zwiedzanie Lwowa przez dwa dni z miejscowym licencjonowanym przewodnikiem;

– bilety wstępu na cmentarz Łyczakowski i Orląt;

– zwiedzanie wnętrz Opery Lwowskiej;

– opłaty drogowe, parkingowe i graniczne;

– zestawy słuchawkowe Tour Guide;

– ubezpieczenie KL i NNW

– podatek VAT oraz podatek Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.