PODRÓŻ MARZEŃ:  PARYŻ DISNEYLAND 12 – 16 lipca 2017

PODRÓŻ MARZEŃ: PARYŻ DISNEYLAND 12 – 16 lipca 2017

 

(środa 12 lipca 2017) WYJAZD

Zbiórka uczestników i wyjazd z Krakowa ok. godziny 10.00, Katowic 11.15, Wrocławia 15.00. Nocny przejazd przez Niemcy i Francje.

 (czwartek 13 lipca 2017) PARYŻ

Postój na poranną toaletę pod Paryżem. Przejazd do Paryża na zwiedzanie miasta. W planie: Luwr  – jeden z najsłynniejszych muzeów na świecie. Następnie przejdziemy przez Ogrody Tuileries do Placu Zgody, gdzie w samym centrum znajduje się egipski obelisk mający ponad 3000 lat. Spacer po „najpiękniejszej alei świata” – Polach Elizejskich, z Łukiem Triumfalnym na końcu alei.  Podczas przejazdu po mieście zobaczymy Muzeum Orsay,  most Aleksandra III, kościół św. Marii Magdaleny, Operę Garnier, plac Vendome miejsce, gdzie zmarł Fryderyk Chopin i brał ślub Napoleon Bonaparte. Na Montmartrze – romantycznej i urokliwej dzielnicy filmowej Amelii przewidziany jest czas wolny. Na szczycie zobaczymy Bazylikę Sacre-Coeur i piękny widok na całe miasto. Wrażeń dostarczy spacer po zmroku przez oświetlona aleję z placem Pigalle i słynnym kabaretem Moulin Rouge. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

 

 (piątek 14 lipca 2017) PARYŻ

Śniadanie w hotelu. Przejazd metrem do Paryża. Udział w defiladzie i paradzie wojskowej na Polach Elizejskich z okazji święta narodowego Rewolucji Francuskiej. Czas wolny na obiad. Zwiedzanie dzielnicy łacińskiej, Katedra Notre Dame, Sorbona, Panteon. Wieczorem udział w koncercie na Polach Marsowych przy wieży Eiffla. Pokaz sztucznych ogni na placu Trocadéro. Przejazd do hotelu. Nocleg.

 (sobota 15 lipca 2017) DISNEYLEND

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd do Parku Rozrywki Eurodisneyland – magicznej krainy Myszki Miki i jej przyjaciół. Całodzienna zabawa w Parku pod czas którego będziemy mieli okazje bawić się w jednej z 4 krain tematycznych (Kraina Dzikiego ZachoduKraina PrzygódKraina Fantazji, Kraina Pogranicza) oraz wypoczywać i robić zakupy na głównej ulicy parku Main Street USA, która symbolizuje westernowe amerykańskie miasto.  Wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd przez Francję i Niemcy.

 

 (niedziela 16 lipca 2017) POWRÓT

Przyjazd do Polski. Zakończenie wycieczki.

 

CENA 990 ZŁ + 60 EURO (bilet wstępu do Parku Disneyland)

 

Świadczenia zawarte w cenie:

TRANSPORT:
– przejazd komfortowym autokarem na trasie (barek, DVD, toaleta, klimatyzacja, uchylne i rozsuwane siedzenia, dwóch doświadczonych kierowców);
– opłaty parkingowe i drogowe;

ZAKWATEROWANIE:
– 2 noclegi w hotelu w przedmieściach Paryża, w pokojach 2-u osobowych z łazienkami i TV;

WYŻYWIENIE:
– 2 śniadania w hotelu;

OBSŁUGA:
– opieka doświadczonego pilota podczas wycieczki;
– przewodnik miejski w Paryżu;

UBEZPIECZENIE:
– ubezpieczenie KL i NWW;
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;

BILETY WSTĘPU:
– bilety wstępu do Parku Disneyland

ZESTAWY SŁUCHAWKOWE 

PODATEK VAT

 

UWAGA !!!

Uczestnicy wycieczki muszą posiadać dokument tożsamości tj. dowód osobisty lub paszport. W przypadku dzieci i młodzieży legitymacja szkolna nie upoważnia do poruszania się po strefie Schengen w tym po krajach objętych programem wycieczki.