SYLWESTER 2019, Praga – Paryż – Amsterdam – Berlin 28.12.2019 – 03.01.2020

SYLWESTER 2019, Praga – Paryż – Amsterdam – Berlin 28.12.2019 – 03.01.2020

Dzień 1 WYJAZD, 28.12.2019
Warszawa– 09:45, parking przy Pałacu Kultury i Nauki,  Łódź– 11:30, Dworzec Autobusowy  Łódź Kaliska, Kraków– 11:00, Dworzec Autobusowy MDA,  Katowice– 12:30, Plac Świętego Andrzeja, Wrocław– 15:00, Dworzec Autobusowy

Wyjazd z poszczególnych miast wg. rozkładu odjazdów. Przejazd do hotelu w Czechach. Zakwaterowanie. Nocleg.
*Indywidualnie-  Możliwość odkrywania stolicy Czech wieczorową porą: Spacer wzdłuż rzeki, czeskie piwo w barze, imprezy w klubach. Praga nocą tętni życiem i oferuje szeroki wachlarz możliwości zwiedzającym.

 

Dzień 2 PRAGA, 29.12.2019
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Zwiedzanie Pragi z licencjonowanym przewodnikiem: Hradčany – jedna z najstarszych dzielnic Pragi, katedra św. Wita i Zamek na Hradczanach, Rynek Starego Miasta z zegarem astronomicznym, wspaniały kościół Najświętszej Marii Panny, legendarny Most Karola, Plac Wacława. Po zwiedzaniu czas wolny na indywidualne zwiedzanie, zakup pamiątek, skosztowanie prawdziwego czeskiego piwa w lokalnych barach i pubach. Wyjazd późnym wieczorem w kierunku Francji. Nocny przejazd przez Niemcy.

Dzień 3  PARYŻ 30.12.2019 Poranna toaleta przed zwiedzaniem Paryża. Po stolicy Francji oprowadzać będzie licencjonowany przewodnik. Zwiedzanie rozpoczniemy od największego muzeum świata- Luwru. Później spacerem przez ogrody Tuileries przejdziemy na plac Concorde, a następnie Polami Elizejskimi dotrzemy przed symbol chwały Francji – Łuk Triumfalny. Czas wolny na posiłek (indywidualnie). Wieczór zakończy rejs statkiem po Sekwanie w romantycznej scenerii miasta. Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie  i nocleg.

Dzień 4  PARYŻ 31.12.2019
Śniadanie w hotelu. Piesza wycieczka po Paryżu z lokalnym przewodnikiem. Plac Concorde, Champs – Élysées, plac przed Katedrą Notre Dame, Dzielnica Łacińska, słynny Uniwersytet Paryski – Sorbona, Panteon, Pole Marsowe, Plac Pigalle, Moulin Rouge, Sacre Couer, dzielnica Montmartre. Przywitanie Nowego Roku przy Wieży Eiffela na Placu Trocadero lub na Polach Elizejskich. Powrót do hotelu. Nocleg

Dzień 5 PARYŻ, 01.01.2020
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Zwiedzanie muzeum Fragonard, możliwość zakupu francuskich perfum. Czas wolny. Wjazd lub wejście na III poziom Wieży Eiffla (indywidualnie). Panorama Paryża. Wyjazd z Paryża wieczorem i przejazd do hotelu przy granicy francusko – belgijskiej. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

Dzień 6 AMSTERDAM, 02.01.2020
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Zwiedzanie Amsterdamu z licencjonowanym przewodnikiem: Dzielnica Czerwonych Latarni, Plac Dam, Pałac Królewski, Targ Kwiatowy i wiele innych pięknych miejsc. Czas wolny na zakup pamiątek oraz skosztowanie lokalnych przysmaków. Wieczorem wyjazd w kierunku Berlina. Nocny przejazd.

Dzień 7 BERLIN / POWRÓT 03.01.2020
Po drodze do Polski kilkugodzinne zwiedzanie Berlina z licencjonowanym przewodnikiem: Reichstag, Brama Brandenburska, Mur Berliński, Tiergarten, Alexander Platz. Czas wolny. Powrót do poszczególnych miast w Polsce, zakończenie wycieczki.

 

 

Cena: 890 zł + 130 euro 

 

Świadczenia zawarte w cenie:

 – przejazd komfortowym autokarem  (DVD, bar, toaleta, klimatyzacja);

–  opieka licencjonowanego pilota na trasie;

–  licencjonowani przewodnicy: w Pradze, Paryżu, Amsterdamie i Berlinie;

–  4 noclegi w hotelach 2 gwiazdkowych w tym; 1 nocleg w Сzechach, 2 noclegi na przedmieściach Paryża, oraz 1 nocleg w Lille lub okolicach;

–  4 śniadania w hotelach;

–  opłaty miejskie i opłaty drogowe dla grupy;

– rejs po Sekwanie w Paryżu;

–  zestawy słuchawkowe Tour Guide;

– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;

– ubezpieczenie turystyczne KL i NNW;

– podatek VAT.

 

Cena nie zawiera zwiedzania Luwru i wjazdu / wejścia na Wieżę Eiffla.