Sylwester w Paryżu od 28 grudnia 2022 do 3 stycznia 2023

Sylwester w Paryżu od 28 grudnia 2022 do 3 stycznia 2023

Praga Paryż Amsterdam Berlin

Sylwester 2022 – jedyna taka bogata oferta


Dzień 1 środa 28.12.2022 WYJAZD
Wyjazd z Biłgoraja o godz. 8.30 (przy grupie min 15 osób), Rzeszowa 9.30 (przy grupie min 15 osób),  Krakowa  o godz. 12:00, Katowic o godz. 13:30, Wrocławia o godz. 17:00, Warszawy o godz. 11:00 (przy grupie min. 15 osób), Łodzi o godz. 13:00 (przy grupie min. 15 osób). Przejazd przez Polskę do hotelu w Czechach. Obiadokolacja. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 2 czwartek 29.12.2022 PRAGA Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd na zwiedzanie Pragi z licencjonowanym przewodnikiem. Hradczany, gdzie zobaczymy pałac Prezydencki, Praski Zamek, Katedrę św. Wita i Praską Loretę. Następnie przejdziemy na przez Małą Stranę – urokliwą barokową dzielnicę Pragi, położoną nad brzegiem Wełtawy. Mostem Karola przejdziemy na Starówkę i Rynek z Ratuszem i słynną Wieżą Zegarową. Czas wolny na Rynku i placu Wacława. Obiadokolacja. Nocny przejazd przez Czechy, Niemcy w kierunku Francji ( ok.1000 km).

 


Dzień 3 piątek 30.12.2022 PARYŻ
Poranna toaleta przed zwiedzaniem Paryża. Zwiedzanie rozpoczniemy od największego muzeum świata – Luwru (zwiedzanie indywidualne). Następnie spacerem przez ogrody Tuileries przejdziemy na plac Concorde, a następnie Polami Elizejskimi dotrzemy przed symbol chwały Francji – Łuk Triumfalny. Obiadokolacja. Wieczór zakończy rejs statkiem po Sekwanie w romantycznej scenerii miasta. Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

 

Dzień 4 sobota 31.12.2022 PARYŻ Śniadanie w hotelu. Wycieczka objazdowa autokarem po Paryżu z przewodnikiem.  Plac Concorde, Champs – Élysées, plac przed Katedrą Notre Dame, Dzielnica Łacińska, słynny Uniwersytet Paryski – Sorbona, Panteon, Pole Marsowe, Plac Pigalle, Moulin Rouge, Sacre Couer, dzielnica Montmartre. Obiadokolacja. Przywitanie Nowego Roku przy Wieży Eiffela na Polach Marsowych lub Placu Trocadero. Powrót do hotelu około godz. 2 ej po północy. Nocleg.

Dzień 5 niedziela 01.01.2023 PARYŻ Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Zwiedzanie muzeum Fragonard, możliwość zakupu francuskich perfum. Czas wolny. Wjazd lub wejście na Wieżę Eiffla. Panorama Paryża. Obiadokolacja. Wyjazd z Paryża wieczorem i przejazd do hotelu na trasie Paryż – Amsterdam. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

Dzień 6 poniedziałek 02.01.2023 AMSTERDAM Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i przejazd do Amsterdamu. Zwiedzanie miasta z licencjonowanym przewodnikiem: Dzielnica Czerwonych Latarni, Plac Dam, Pałac Królewski, Targ Kwiatowy i wiele innych pięknych miejsc. Czas wolny na zakup pamiątek i posiłek (indywidualnie).  Wieczorem około 23 ej wyjazd w kierunku Berlina. Nocny przejazd.

 


Dzień 7 wtorek 03.01.2023 BERLIN POWRÓT
Po drodze do Polski kilkugodzinne zwiedzanie Berlina z licencjonowanym przewodnikiem: Wycieczka objazdowa po mieście; Reichstag, Brama Brandenburska, Mur Berliński, Tiergarten, Alexander Platz. Czas wolny. Powrót w godzinach popołudniowych / wieczornych. Zakończenie wycieczki.

Cena 1 590 zł + 200 €  (w cenie zwiedzanie, bilety wstępów i posiłki w restauracjach) 


Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd komfortowym autokarem na trasie (barek, DVD, toaleta, klimatyzacja, uchylne i rozsuwane siedzenia, dwóch doświadczonych kierowców).

– opłaty drogowe, parkingowe oraz wjazdy do miast autokaru podczas wycieczki;

– 4 noclegi w hotelach 2-3* według kategoryzacji lokalnej; w tym 1 nocleg w Czechach, 2 noclegi na przedmieściach Paryża, 1 nocleg w drodze do Amsterdamu, w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami i TV;

– 4 śniadań w hotelach w formie bufetu;

– 5 obiadokolacji (przystawka lub deser, danie główne, napój/woda;

– opieka doświadczonego pilota podczas wycieczki;

– lokalni przewodnicy (Praga, Paryż, Amsterdam, Berlin);

– bilety wstępu w Paryżu Luwr, Wieża Eiffla, rejs po Sekwanie;

– rejs statkiem w Amsterdamie;

– zestawy słuchawkowe Tour Guide System podczas zwiedzania;

– bilety na komunikację miejską;

– taksa klimatyczna w hotelach;

– ubezpieczenie KL i NNW;

– podatek VAT;

– podatek / ubezpieczenie Turystyczne TFG, TFP;

 

ORGANIZATOR WYCIECZKI:

Biuro Turystyki Master Tur Kraków

www.mastertur.eu   mail: biuro@mastertur.eu   tel. 517 499 933

Wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników  Z/53/2010
Gwarancja ubezpieczeniowa UNIQA S.A. nr 1372535241