Włochy Hiszpania Lazurowe Wybrzeże 27.04 – 5.05.2019

Włochy Hiszpania Lazurowe Wybrzeże 27.04 – 5.05.2019

Dzień 1, sobota  27.04.2019 WYJAZD
Wyjazd:  Kraków  21.00, Katowice 22.30, Warszawa 17.30, Wrocław 18.30,  Łódź 19.30. Nocny przejazd przez Czechy (Brno, Mikulov), Austrię (Wiedeń, Graz, Klagenfurt) w kierunku Włoch.

 

Dzień 2, niedziela 28.04.2019  WERONA
Podróż przez Włochy.  W godzinach popołudniowych przyjazd do Werony miasta Romeo i Julii. Zwiedzanie z przewodnikiem: starówka, Arena werońska  oraz balkon Julii znany z dramatu Szekspira. Przejazd do hotelu w okolicach Mediolanu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 Dzień 3, poniedziałek 29.04.2019 MEDIOLAN
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i przejazd do Mediolanu i zwiedzanie Katedry Mediolańskiej, Via Dante, Galerii Wiktora Emanuela, La Scala, Zamek Sforzów, Łuk Triumfalny. Czas wolny na posiłek (indywidualnie) i zakup pamiątek. Wieczorem przejazd przez Włochy, Francję w kierunku Hiszpanii. Nocny przejazd (1000 km).

Dzień 4, wtorek 30.04.2019 COSTA BRAVA
Przyjazd do hotelu w Malgrat de Mar na Costa Brava w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek i czas wolny. Plażowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 

Dzień 5, środa 1.05.2019 BARCELONA
Śniadanie w hotelu, przejazd do Barcelony na zwiedzanie stolicy Katalonii. Zwiedzanie z przewodnikiem; Bazylika Sagrada Familia autorstwa Antoniego Gaudiego, przejazd główną ulicą miasta Diagonal w kierunku Placu Hiszpańskiego. Wzgórze  Montjuic (panorama miasta), stary port, promenada z pomnikiem Krzysztofa Kolumba, Katedra Barcelońska. Czas wolny na La Rambla. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 6, czwartek 2.06.2019 BARCELONA
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowania. Przejazd do Barcelony. Spacer po Parku Güell wśród bajecznej małej architektury i bujnej roślinności, wpisanym na listę UNESCO (wejście do Monumentalnej części dla chętnych, cena 7 euro). Wizyta na słynnym stadionie Europy: Camp Nou, będącym jednym z symboli Katalonii. Zwiedzanie muzeum klubu FC Barcelona (dla chętnych, cena 23 euro). Nocny przejazd do Nicei.

Dzień 7, piątek 3.05.2019 CANNES / NICEA
Postój na poranną toaletę. Przejazd do Nicei. Zwiedzanie miasta. Promenada nadmorska, starówka, Opera. Przyjazd do Cannes na Lazurowym Wybrzeżu. Zwiedzanie miasta: promenada, Pałac Festiwalów Filmowych, wzgórze zamkowe, port i starówka miasta. Czas wolny na posiłek (indywidualnie). Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 8, sobota 4.05.2019 MONACO
Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie. Następnie przejazd widokową trasą nadmorską do Monaco. Zwiedzanie Monaco, wzgórze zamkowe, Pałac Królewski, starówka. Czas wolny (posiłek indywidualnie). Wyjazd z Monaco w późnych godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Francję, Włochy.

 

Dzień 9, niedziela 5.05.2019  POWRÓT
Przejazd przez Austrię, Czechy w kierunku Polski. Postoje na trasie na toaletę i posiłki (indywidualnie). Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych. Zakończenie wycieczki.

Cena za osobę  990 zł + 170 €

 

Świadczenia zawarte w cenie:

TRANSPORT:
– przejazd komfortowym autokarem na trasie (barek, DVD, toaleta, klimatyzacja, uchylne i rozsuwane siedzenia, dwóch doświadczonych kierowców);
– opłaty parkingowe i drogowe;
– wjazdy grupy turystycznej autokarem do strefy miejskiej – opłata ZTL w Weronie, Mediolanie, Barcelonie, Nicei i Monaco

ZAKWATEROWANIE:
– 4 noclegi w hotelach 3* w tym 1 nocleg we Włoszech w okolicach Mediolanu, 2 noclegi na wybrzeżu Costa Brava,  1 nocleg (tranzytowy, w hotelu klasy turystycznej) na Lazurowym Wybrzeżu w pokojach 2,3 i 4 osobowych z łazienkami i TV;
– taksa klimatyczna w hotelach;

WYŻYWIENIE:
– 4  śniadań w hotelu (wzmocnione szynka i ser) ;
– 3 obiadokolacje;

OBSŁUGA:
– opieka doświadczonego pilota podczas wycieczki;
– przewodnik miejski w Weronie, Mediolanie, Barcelonie, Nicei, Cannes, Monaco;

UBEZPIECZENIE:
– ubezpieczenie KL i NWW;
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;

ZESTAWY SŁUCHAWKOWE 

PODATEK VAT