Włochy, Hiszpania, Lazurowe Wybrzeże od 24 września do 2 października 2022

Włochy, Hiszpania, Lazurowe Wybrzeże od 24 września do 2 października 2022

Werona, Mediolan, Costa Brava, Barcelona,

Montserrat, Nicea, Cannes, Monaco

  

Dzień 1,  sobota 24.09 WYJAZD Wyjazd z Biłgoraja o godz. 15.00, Rzeszowa 16.30, Krakowa o godzinie 18.30, Katowic 20.45 Nocny przejazd przez Czechy, Austrię w kierunku Włoch.

 

Dzień 2, niedziela 25.09 WERONA Podróż przez Włochy. W godzinach południowych przyjazd do Werony miasta Romea i Julii. Zwiedzanie z przewodnikiem: starówka, Arena werońska, Koloseum oraz balkon Julii znany z dramatu Szekspira. Przejazd do hotelu.
Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 3, poniedziałek 26.09 MEDIOLAN Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i przejazd do Mediolanu i zwiedzanie Katedry Mediolańskiej, Via Dante, Galerii Wiktora Emanuela, Plac Wenecki z Bramą Wenecką. Obiadokolacja w restauracji  w Mediolanie. Nocny przejazd przez Włochy, Francję w kierunku Hiszpanii ( ok.1000 km)

 

Dzień 4, wtorek 27.09 COSTA BRAVA Przyjazd do hotelu na wybrzeżu Costa Brava
w godzinach porannych. Śniadanie w hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek i czas wolny. Przy sprzyjającej pogodzie plażowanie. Obiadokolacja w hotelu i nocleg.

 

Dzień 5, środa 28.09 BARCELONA Śniadanie w hotelu, przejazd do Barcelony na zwiedzanie stolicy Katalonii. Zwiedzanie z przewodnikiem; Bazylika Sagrada Familia autorstwa Antoniego Gaudiego, przejazd główną ulicą miasta Diagonal w kierunku Placu Hiszpańskiego. Park Guel, stadion Camp Nou, wzgórze  Montjuic (panorama miasta), stary port, promenada z pomnikiem Krzysztofa Kolumba, Katedra Barcelońska. Czas wolny na La Rambla. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych, obiadokolacja w hotelu i nocleg.

 

Dzień 6, czwartek 29.09 MONTSERRAT, BARCELONA Śniadanie w hotelu. Przejazd do Montserrat – klasztoru benedyktyńskiego, położonego w przepięknym masywie górskim Montserrat w Katalonii około 40 km od Barcelony. Po południu przyjazd do Barcelony. Zwiedzanie i czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja w hotelu i nocleg.

 

Dzień 7 piątek 30.09 CANNES Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie. Przejazd w kierunku Francji. (Trasa 650 km) Przyjazd do Cannes na Lazurowym Wybrzeżu. Zwiedzanie miasta; promenada, Pałac Festiwalów Filmowych, wzgórze zamkowe, port i starówka miasta. Obiadokolacja. Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

 

Dzień 8, sobota 1.10 NICEA, MONACO Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie. Przejazd do Nicei. Zwiedzanie miasta. Promenada nadmorska, starówka, Opera. Następnie przejazd widokową trasą nadmorską do Monaco. Zwiedzanie Monaco, wzgórze zamkowe, Pałac Królewski, starówka. Czas wolny (posiłek indywidualnie). Wyjazd z Monaco w późnych godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Francję, Włochy.

 

Dzień 9 niedziela 2.10 POWRÓT

Przejazd przez Austrię, Czechy w kierunku Polski. Postoje na trasie na toaletę i posiłki (indywidualnie). Powrót do Polski w godzinach wieczornych. Zakończenie wycieczki.

 

 

Cena za osobę  1 690 zł + 150 €

 

 

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd komfortowym autokarem na trasie (barek, DVD, toaleta, klimatyzacja, uchylne
i rozsuwane siedzenia, dwóch doświadczonych kierowców).

– opłaty drogowe, parkingowe oraz wjazdy do miast autokaru podczas wycieczki;

–  5 noclegów w hotelach 3* według kategoryzacji lokalnej; w tym 1 nocleg we Włoszech
w okolicach Mediolanu, 3 noclegi w nadmorskiej miejscowości w okolicach Barcelony,
1 nocleg w okolicach Cannes w pokojach 2 osobowych z łazienkami i TV;

– 6 śniadań w hotelu (wzmocnione szynka i ser) i 6 obiadokolacji;

– opieka doświadczonego pilota podczas wycieczki;

– lokalni przewodnicy (Werona, Mediolan, Barcelona, Lazurowe Wybrzeże);

– bilety wstępów w Mediolanie i Barcelonie;

– zestawy słuchawkowe podczas zwiedzania;

– bilety na komunikację miejską;

– taksa klimatyczna w hotelach;

– ubezpieczenie KL i NNW;

– podatek VAT;

– podatek / ubezpieczenie Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;

ORGANIZATOR WYCIECZKI:

Biuro Turystyki Master Tur Kraków

www.mastertur.eu   mail: biuro@mastertur.eu   tel. 517 499 933

Wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników  Z/53/2010
Gwarancja ubezpieczeniowa UNIQA S.A. nr 1372535241