PARYŻ, EURODISNEYLAND, ASTERIX

PARYŻ, EURODISNEYLAND, ASTERIX

PROGRAM WYJAZDU                                                              TERMIN WYJAZDU: 29 czerwca – 5 lipca 2013

I dzień WYJAZD

Zbiórka uczestników i wyjazd. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Francji.

II dzień PARYŻ

Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie i odpoczynek. Następnie wyjazd na zwiedzanie Paryża. Zwiedzanie rozpoczniemy od muzeum Luwru, następnie spacerem przez ogrody Tuileries przejdziemy na plac Concorde i Polami Elizejskimi dotrzemy przed symbol chwały Francji – Łuk Triumfalny.  Obiadokolacja. Wieczór zakończy rejs statkiem po Sekwanie w romantycznej scenerii miasta. Przyjazd do hotelu i nocleg. 

III dzień DISNEYLAND / czas wolny

Tradycyjne francuskie śniadanie. Przejazd do Parku rozrywki Eurodisneyland. Całodzienna zabawa w Parku. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Nocleg.

IV dzień PARYŻ

Tradycyjne francuskie śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem do Paryża. Podczas objazdówki po Paryżu zobaczymy Muzeum Orsay, Katedrę Notre- Dame, Dzielnicę Łacińską z Sorboną i Panteonem,  most Aleksandra IIIkościół św. Marii Magdaleny, Operę Garnierplac Vendome miejsce, gdzie zmarł Fryderyk Chopin i brał ślub Napoleon Bonaparte. Na Montmartrze – romantycznej i urokliwej dzielnicy filmowej Amelii przewidziany jest czas wolny. Na szczycie zobaczymy Bazylikę Sacre-Coeur i piękny widok na całe miasto. Wrażeń dostarczy spacer po zmroku przez oświetlona aleję z placem Pigalle i słynnym kabaretem Moulin Rouge.  Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.

V dzień ASTERIX / czas wolny

Tradycyjne francuskie śniadanie. Przejazd do Parku rozrywki Asterix. Całodzienna zabawa w Parku. Atrakcje dla każdej grupy wiekowej nie pozwolą nikomu na nudę. Powrót do Hotelu. Nocleg.

VI dzień PARYŻ

Tradycyjne francuskie śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd metrem do Paryża. Kolejny dzień wrażeń zaczniemy od spotkanie z Damą Paryża – wjazd na Wieżę Eiffla, z której rozciąga się panorama na całe miasto. Następnie, każdy będzie miał możliwość zakupu francuskich perfum po zwiedzeniu Muzeum Perfum Fragonard.  Spacer w kierunku wyspy Cite i Dzielnicy Łacińskiej. Czas wolny na wyspie Cite. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd przez Francję, Belgię i Niemcy.

VII dzień POWRÓT

Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Zakończenie wycieczki.

 

 

 

Świadczenia:

 • przejazd autokarem (video/DVD, barek, toaleta, klimatyzacja);
 • 4 noclegi na przedmieściach Paryża w hotelach ** sieci Accor;  tj.  Balladins**, Ibis** lub Campanile **
 • pokoje 2 – osobowe z łazienką i TV;
 • 4 śniadania w hotelu;
 • 3 obiadokolacje;
 • opieka licencjonowanego pilota na trasie;
 • zwiedzanie Paryża z pilotem/ przewodnikiem;
 • wycieczka objazdowa autokarem po Paryżu;
 • zestawy słuchawkowe VOX;
 • opłaty drogowe i parkingowe autokaru;
 • ubezpieczenie turystyczne grupy KL i NNW,
 • podatek VAT

 

 

Cena nie zawiera:

biletów wstępu (Luwr do 26 roku życia gratis  za okazaniem legitymacji lub dowodu osobistego, pozostali 11 €), rejs statkiem po Sekwanie 13 €, Wieża Eiffla od 7 – 15 €, metro w Paryżu ok. 10 €). Biletów wstępu do Parków Rozrywki: Disneyland 69 € dorośli, 62 € dzieci, Asterix 44 € dorośli, 35 € dzieci (do 12 lat)

obiadokolacji w dniach, obejmujących parki rozrywki

Proponujemy zakup Kart muzealnych – 39€ , umożliwiających wstęp do ponad 60 obiektów muzealnych oraz korzystanie z wejść gdzie są mniejsze kolejki.

Istnieje możliwość zorganizowania wyjścia na Rewię do Kabaretu Crazy Horse 125 € i Lido 95 €