Biuro Master Tur od 12 lat funkcjonuje na polskim rynku turystycznym. Od tego czasu udało nam się zorganizować wiele wspaniałych wycieczek dla naszych klientów. Specjalizujemy się w wycieczkach po różnych zakątkach Europy a szczególnie do Paryża, Włoch, Hiszpanii z Lazurowym Wybrzeżem, Turcji (Stambułu),  Pragi, Wiednia, Budapesztu, krajów Beneluxu, Lwowa. Od 2016 roku organizujemy wycieczki tematyczne oraz połączone z wypoczynkiem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich ze zwiedzaniem i pobytem w Dubaju i Abu Dhabi.

        Organizujemy wyjazdy dla osób indywidualnych a w szczególności dla zakładów pracy, szkół i uczelni, wyjazdy pielgrzymkowe oraz wycieczki dla studentów uczestniczących w programie Erasmus. Staramy się przygotowywać  programy wycieczek dopasowane do potrzeb i oczekiwań danej grupy, tak aby nasi klienci mogli poznać jak najwięcej wspaniałych miejsc gdzie ich zabieramy.

Poznaj je z biurem Master Tur!

 

 

Opinie naszych Klientów :

 

„Witam.

Serdecznie dziękujemy za „super wycieczkę„do Paryża.Wszystko było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.Organizacja z „najwyższej półki”. Wspaniali i bardzo odpowiedzialni kierowcy,oraz przemiła i kompetentna opieka przewodników(brawo Pani Agnieszko i Pani Karolino :):):) ). Wieczorna niespodzianka w postaci Rocznicowego Szampana przy Wieży Eiffla,była dla nas romantycznym przeżyciem , !!! bardzo dziękujemy.!!!. Całość potwierdza Państwa Profesjonalizm.Za wszystko jaszcze raz bardzo dziękujemy i do zobaczenia na następnych wycieczkach.

Pozdrawiamy

Joanna i Bogusław z Białegostoku.”

 

„Paryż jest przecudowny:) Magiczny, chcę się do niego wciąż wracać:) a tym bardziej za takie pieniążki:) Pozdrowionka dla właścicieli biura Master Tur;) Rok temu miałam okazję skorzystać z identycznej oferty: z tego biura;) Boskie wspomnienia do końca życia:) i 100% zadowolenia polecam…bo uczciwych biur w tym kraju niestety mało!  Magdalena K.”

 

„Witam,
wraz z narzeczonym uczestniczyliśmy w tegorocznej majówce (27-01 maj) do Paryża. Było rewelacyjnie i chcielibyśmy bardzo podziękować za niesamowite wrażenia. Pierwszy raz korzystaliśmy z usług biura podróży i spełnili Państwo nasze najśmielsze oczekiwania zarówno pod względem hotelu, organizacji jak i profesjonalnej opiece pilota P. Agnieszki. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze z Państwem wybrać na jakąś wycieczkę (może w ramach miesiąca miodowego ;)(…)
pozdrawiamy serdecznie”
Anna i Arkadiusz

 

„Witam

dziękujemy za bardzo ciekawą wycieczkę do Rzymu (…).

Pozdrawiamy Grażyna z rodziną

 

„majówkowe Włochy 2013 – świetna organizacja, dopracowany program, pozytywne wspomnienia – polecam! Monika H.”
PODZIĘKOWANIA

 

„W dniach 08-12 Listopada 2013r. Odbyła sie wycieczka do Włoch w której uczestniczylismy całą rodziną.Jesteśmy bardzo zadowoleni.W krótkim czasie zwiedzilismy Wenecje,Monte Cassino,Watykan,Rzym.Szczgólne podziekowania należą sie Panią przewodniczką ,które wykazły pełny profesjonalizm.Duże wrażenie wywarli na nas Panowie kierowcy, którzy potrafią cofnąć ponad 200metrów, aby dojechać jak najbliżej wzgorza Monte Cassino. Z takimi kierowcami moglibyśmy jechac na koniec świata. Brawo Panowie, tak trzymac!

To biuro chętnie polecimy rodzinie i znajomym.

Dziękujemy

Ela, Ania, Tadeusz”

 

„Witamy serdecznie,
i gorąco dziękujemy za miłą atmosferę, profesjonalizm Pani Darii i Pana Piotra, wspaniałą organizację podczas majowej wycieczki do Włoch i Watykanu.
Wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci, jak również mamy nadzieję, że jeszcze skorzystamy z usług Waszego biura. Już teraz polecanego naszym znajomym i rodzinie.
Życzymy słońca i wszelkiego dobra.”
Ula i Stanisław z  Krakowa, 07.05.2015

 

„Szanowny Zespole Biura „MASTER TUR”  uznajemy z żoną, że wycieczka  była bardzo udana.
Możemy Wasze biuro polecić i tak będziemy czynić, jako dobrego, sprawnego organizatora.
Zawsze podróżowaliśmy własnym samochodem, tę wycieczkę popełniliśmy po raz pierwszy.
Oczywiście, jest zmęczenie po całodziennej, czy całonocnej jeździe autokarem, ale zawsze
jest coś za coś. W ogólnym rozrachunku jest dobrze, a może nawet lepiej, wyjeżdżamy
na weekend czerwcowy do Rumunii. Szkoda, że tego kierunku jeszcze nie obsługujecie.
Dziękujemy, myślę, że nie jest to ostatni kontakt z Waszym Biurem.”

pozdrowienia, Ewa i Andrzej z Krakowa, 07.05.2015