DUBAJ, ABU DHABI LISTOPAD 2024 wkrótce termin

DUBAJ, ABU DHABI LISTOPAD 2024 wkrótce termin

Zapraszamy na zwiedzanie jednego z najbardziej fascynujących miast świata, gdzie słońce świeci 365 dni, a piękne i piaszczyste plaże Zatoki Perskiej są dostępne cały rok dla każdego. Perła Półwyspu Arabskiego, miasta wielu kontrastów oraz wielu rekordów Guinnesa. Największe i najdroższe budowle świata z najciekawszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wielokulturowe metropolie w których nowoczesność spotka się z przepychem i bogactwem krainy szejków. Najbezpieczniejsze miasta na świecie w których wiele rzeczy pozytywnie Cię zaskoczy i zafascynuje… Zapraszamy do Emiratów Arabskich.

DZIEŃ 1, PODRÓŻ
Zbiórka uczestników na lotnisku Kraków Balice przy Punkcie Informacji Lotniskowej o godz. 9:00. Odprawa biletowo – bagażowa. Wylot samolotem rejsowym Wizzair z Krakowa Balic o godzinie 11:35. Czas lotu 5.40 h. Przylot do Abu Dhabi o godzinie 20:15 czasu lokalnego. Transfer autokarem z lotniska w Abu Dhabi do Dubaju (około 1,5 godz.).  Obiadokolacja. Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

Godziny lotów uzależnione są od siatki połączeń samolotów rejsowych Wizzair mogą ulec zmianie. Dokładne godziny lotów zostaną podane na 7 dni przed wylotem.

DZIEŃ 2,  DUBAJ PLAŻOWANIE 
Po śniadaniu udamy się na plażę w Dubaju. Całodniowy pobyt na plaży lub czas wolny na indywidualne zwiedzanie lub dodatkowe wycieczki fakultatywne. Obiad w okolicznych restauracjach (indywidualnie). Powrót do hotelu. Obiadokolacja w hotelu. Wieczorem przejazd do Dubaj Mariny. Podziwianie pięknej panoramy Dubaju nocą. Czas wolny. Powrót do hotelu i nocleg.

 

DZIEŃ 3, DUBAJ ZWIEDZANIE
Po śniadaniu przejazd autokarem na całodniowe zwiedzanie Dubaju z lokalnym przewodni1kiem w języku polskim, które rozpoczniemy od punktu widokowego na plaży przy słynnym z oryginalnej architektury hotelu w kształcie żagla – Burj Al Arab (321 m), Następnie wizyta w Souk Madinat Jumeirah zbudowanym w stylu tradycyjnego arabskiego bazaru. Czas wolnym na zdjęcia w malowniczej scenerii kanałów, hotelu Burj Al Arab oraz budowli w arabskim stylu. Następnie przejedziemy na Półwysep Sindagha, gdzie rezydowała rodzina Maktumów, zanim Dubaj rozrósł się do rangi metropolii. Tradycyjną taksówką wodną abrą przeprawimy się przez kanał Dubai Creek na najbardziej znany w mieście targ przypraw – Spice Souk, zajrzymy także na pobliski rynek z wyrobami złotniczymi – Gold Souk. Następnie przejedziemy na pierwszą na świecie sztuczną wyspę – palmę Jumeirah z najdroższym hotelem Atlantis. Przystanek na zdjęcia z widokiem na hotel Atlantis.  Wizyta w centrum handlowym Mall of the Emirates, gdzie zobaczymy słynny i jedyny na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Przerwa na posiłek (indywidualnie). Czas wolny. Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja w hotelu i nocleg.

 

DZIEŃ 4, DUBAJ PLAŻOWANIE
Po śniadaniu udamy się na słynną plażę w Dubaju Marina Beach. Pobyt na plaży lub czas wolny na indywidualne zwiedzanie lub dodatkowe wycieczki fakultatywne. Po południu rejs jachtem po Zatoce Perskiej 16.30 do 19.30 wraz z podziwianiem zachodu słońca, oraz Dubaju nocą. Powrót do hotelu po godzinie 20.00. Obiadokolacja w hotelu i nocleg.

DZIEŃ 5, DUBAJ ZWIEDZANIE
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Miracle Garden, który zajmuje ponad 72 000 metrów kwadratowych, co czyni go największym na świecie naturalnym ogrodem kwiatowym, z ponad 50 milionami kwiatów i 250 milionami roślin. Czas wolny. Następnie przejedziemy do Dubai Mall – największego centrum handlowego, położonego przy najwyższym budynku świata, Burj Khalifa. Czas wolny na zakupy. Przerwa na posiłek (indywidualnie). Wjazd na Burj Khalifa. Panorama Dubaju  (360 stopni) z najwyższego budynku świata 829 metrów na którego taras widokowy usytuowany na 124 piętrze (najwyżej na świecie) wjedziemy najszybszą windą w ciągu 1 minuty.  Wieczorem przy najwyższej budowli świata Burj Khalifa podziwiać będziemy niesamowite widowisko tańczących  fontann w rytm muzyki. Powrót do hotelu. Obiadokolacja w hotelu i nocleg.

 

DZIEŃ 6,  DUBAJ PLAŻOWANIE 
Po śniadaniu udamy się na plażę w Dubaju Marina Beach. Pobyt na plaży lub czas wolny na indywidualne zwiedzanie lub dodatkowe wycieczki fakultatywne. (Dla osób biorących udział w Safari obiad w hotelu od godziny 14.00 -14.45) Około godziny 15 ej wyjazd samochodami terenowymi na pustynne Safari. Przystanki na zdjęcia na pustyni. Następnie wieczór beduiński w pustynnej oazie z kolacją oraz programem rozrywkowym. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 7, PLAŻOWANIE
Po śniadaniu udamy się na plażę Marina Beach. Pobyt na plaży lub czas wolny na indywidualne zwiedzanie. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych. Obiadokolacja w hotelu i nocleg.

DZIEŃ 8, ABU DHABI, POWRÓT
Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie do godziny 7.45, spakowanie bagaży do autokaru. O godzinie 8.00 udamy się do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dhabi (przejazd ok. 1,5 godziny). Zwiedzanie Meczetu Sheikh Zayed Grand Mosque – architektonicznego dzieło sztuki i jednego z najpiękniejszych meczetów na świecie, zbudowanego z białego marmuru, mogącego pomieścić ok. 40 tysięcy wiernych (na zwiedzanie obowiązuje odpowiedni strój).

Następnie przejazd przez dzielnicę Al Bateen, gdzie znajdują się pałace rodziny rządzącej Abu Dhabi. Emirates Palace – jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie zbudowany na wzór pałacu arabskiego. Następnie Heritage Village – wioska dziedzictwa kulturowego. Wizyta na ogromnej wyspie Saadiyat, na której powstało muzeum Louvre (na wzór paryskiego muzeum) i Guggenheima. Przejazd na wyspę Yas, gdzie mieści się tor Formuły 1 i pierwszy na świecie park Ferrari z licznymi atrakcjami. Przerwa na posiłek (indywidualnie).
Przejazd na lotnisko w Abu Dhabi około godziny 18 ej. Odprawa bagażowo – paszportowa. Wylot samolotem rejsowym Wizzair z Abu Dhabi o godzinie 20:50 czasu lokalnego. Długość lotu 6:00 h.  Przylot na lotnisko Kraków Balice o godzinie 23:50 czasu lokalnego.  Zakończenie wycieczki.
Godziny lotów uzależnione są od siatki połączeń samolotów rejsowych Wizzair mogą ulec zmianie. Dokładne godziny lotów zostaną podane na 7 dni przed wylotem. 

 


ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

 • bilet lotniczy na samolot rejsowy Wizzair. W cenie biletu jeden bagaż rejestrowany do 20 kg, oraz bagaż kabinowy plecak lub torebka;
 • 7 noclegów w komfortowym hotelu 4* Atana hotel Dubai www.atanahotel.com
 • 7 śniadań w hotelu w formie bufetu;
 • 1 obiadokolacja w restauracji Self Service w Dubaju w dniu przyjazdu;
 • 6 obiadokolacji w formie bufetu w hotelu;
 • wycieczki autokarem z lokalnym przewodnikiem w języku polskim i zwiedzanie Dubaju i Abu Dhabi;
 • bilety wstępu podczas zwiedzania (rejs Abrą, Burj Khalifa, Miracle Garden);
 • bilety na komunikację miejską w trakcie wycieczek i przejazdów programowych w tym przejazdy na plażę;
 • transfer autokarem lokalnym w Emiratach Arabskich lotnisko – hotel – lotnisko;
 • taksa klimatyczna i podatek miejski turystyczny w hotelu;
 • ubezpieczenie turystyczne KL, NNW, zachorowania Covid-19, bagaż podróżny,
 • podatek – ubezpieczenie TFG, TFP

 

W dniach wolnych od zwiedzania organizowane będą dodatkowe atrakcje (płatne indywidualnie):

 • safari na pustyni samochodami terenowymi z programem artystycznym w pustynnej oazie – 60 $*
 • 3 godzinny rejs jachtem po Marinie i Zatoce Perskiej przy nabrzeżu Dubaju ok. 40 $*

 

UWAGA !!!
Uczestnicy wycieczki muszą posiadać ważny paszport (z okresem ważności minimum 6 miesięcy).  Program wycieczki może ulec niewielkiej modyfikacji ze względu na rozkład lotów samolotów rejsowych na trasie Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie – Polska.
Przy zakupie dolarów USA proszę zwrócić uwagę aby banknoty były nowej emisji, tzn od 2009 roku, oraz nie zniszczone. W Dubaju i Abu Dhabi nie wszystkie kantory czy sklepy przyjmują starsze banknoty jak od roku 2009 do 2020 szczególnie o nominałach 50 $ i 100 $ 

 

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego REZERWUJĘ (poniżej) prześlemy na podanego maila umowę, którą należy wypełnić i odesłać do nas na maila wycieczki@mastertur.eu

Zaliczka w kwocie 1 500 zł płatna na konto biura do 3 dni od otrzymania umowy. Pozostała kwota w złotówkach płatna na 14 dni przed wylotem. Kwota 500 $ (banknoty od 2009 roku) płatna na miejscu w Dubaju w dniu zakwaterowania w hotelu.

 

Informacje ws programu oraz wolnych miejsc: Katarzyna Medoń +48 530 307 125,  Piotr Toczek +48 517 499 933

ORGANIZATOR WYCIECZKI:

Biuro Turystyki Master Tur Kraków

www.mastertur.eu   mail: biuro@mastertur.eu   tel. 517 499 933

Wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników  Z/53/2010
Gwarancja ubezpieczeniowa Uniqa S.A. nr 2223235371 ważna do 17.09.2024