Pielgrzymka do Lourdes i La Salette z Paryżem

LOURDES CARCASSONNE AVIGNON LA SALETTE ARS PARYŻ 

 

✈  WYCIECZKA SAMOLOTOWA 

Dzień 1 WYLOT LOURDES
Zbiórka na lotnisku w Krakowie o godz. 5.00. Wylot samolotem rejsowym Ryanair. Przylot do Lourdes. Przejazd do hotelu w Lourdes. Zakwaterowanie po godzinie 14.00. Wieczorem, po kolacji nabożeństwo różańcowe z procesją ze świecami. Nocleg.

 

Dzień 2 LOURDES
Po śniadaniu całodniowy pobyt w Lourdes: Msza Św., Bazylika Różańca Świętego, Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Bazylika Piusa X, krypta, Grota Objawień oraz miejsca związane z życiem św. Bernadetty. Możliwość kąpieli. Wieczorem, po kolacji, nabożeństwo różańcowe z procesją ze świecami. Nocleg.

 

Dzień 3 LOURDES CARCASSONNE AVIGNON 
Śniadanie. Msza Św. Przejazd i zwiedzanie średniowiecznego miasta Carcassonne. Przyjazd do Avignon i zwiedzanie (m.in. Pałac Papieży, Katedra Notre Dame, Ogrody Papieskie, Most St. Benezet). Przejazd do hotelu w okolicach Avignon, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 4 AVIGNON LA SALETTE 
Śniadanie. Przejazd do La Salette – Msza Św. w miejscu objawień Matki Bożej Płaczącej (czas wolny). Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 5 LA SALETTE ARS 
Po śniadaniu wyjazd do Ars – zwiedzanie miejsc związanych ze św. Janem Vianney`em. Nawiedzenie bazyliki w Ars (Msza św.), zwiedzanie domu św. Jana Vianney`a. Obiadokolacje i nocleg.

 

Dzień 6 ARS PARYŻ
Msza św. Śniadanie. Wyjazd do Paryża. Rozpoczęcie zwiedzania: Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Zgody, Panteon, Montmartre, Plac Pigalle, Bazylika Sacre Coeur. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 

Dzień 7 PARYŻ
Po śniadaniu całodniowy pobyt w Paryżu: Kaplica Cudownego Medalika (Msza św.), Pere Lachaise, Katedra Notre Dame. Rejs statkiem po Sekwanie, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 8 PARYŻ POWRÓT 
Śniadanie. Przejazd do Wersalu, dalsze zwiedzanie oraz możliwość wjazdu na wieżę Eiffla (czas wolny). Przejazd na lotnisko w Paryżu. Wylot do Katowic lub Krakowa. Zakończenie pielgrzymki.

 

Świadczenia zawarte w cenie:

hotele w Lourdes (blisko sanktuarium), w Paryżu nocleg w hotelach sieci IBIS, CAMPANILLE (śniadanie bufetowe w tym szynka, ser, owoce), w restauracjach menu do wyboru (przystawka + danie główne + deser + napój), bilety wstępów: wieża Eiffla wjazd na III poziom, rejs po Sekwanie z przewodnikiem multimedialnym po polsku, bilety Wersal + ogrody, bilety Luwr, Panteon w Paryżu, Most w Avignon, przewodnik lokalny w Lourdes, przewodnik po Luwrze, przewodnik po Wersal,  metro w Paryżu, wycieczka objazdowa z przewodnikiem lokalnym po mieście, zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym (j. polski) cmentarza Pere Lachaise, zestawy słuchawkowe Tour Guide System, transfer autokarem na miejscu, ubezpieczenie KL i NNW (z wyłączaniem chorób przewlekłych), podatek VAT marża, podatek TFG, TFP

 

UWAGA !!!
Uczestnicy wyjazdu muszą posiadać ważny dowód osobisty lub paszport (paszport z okresem ważności minimum 6 miesięcy).
Program może ulec niewielkiej modyfikacji ze względu na rozkład lotów samolotów rejsowych na trasie

Polska – Francja – Polska.

 

ORGANIZATOR WYCIECZKI:
Biuro Turystyki Master Tur Kraków www.mastertur.eu biuro@mastertur.eu
Wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Z/53/2010
Gwarancja ubezpieczeniowa Uniqa S.A. 1750738873 ważna do 17.09.2023 r.
Kontakt ws. wycieczki i programu Piotr Toczek +48 517 499 933