SYLWESTER W PARYŻU

SYLWESTER W PARYŻU

Dzień I – niedziela, 29 grudnia

Trasa I  – WARSZAWA 8.00 parking przed PKiN od strony ul. Emilii Plater (przy Muzeum Techniki), POZNAŃ 11.30 plac przed dworcem PKP (ul. Dworcowa, przy dworcu letnim) Przejazd busem do Wrocławia. Przesiadka na autokar docelowy we Wrocławiu. Dopłata za dojazd (120 zł w obie strony) będzie zbierana przez pilota grupy podczas przejazdu do Paryża.

Trasa II –  KRAKÓW 11.00 Dworzec Główny PKS, stanowisko G8, KATOWICE 12.30 plac przed dworcem PKP, ul. św. Andrzeja  WROCŁAW 16.00 dworzec PKS, peron 5.

Przejazd w kierunku Niemiec i Francji przez Jędrzychowice, Drezno, Norymbergę, Reims.

 

Dzień II – poniedziałek, 30 grudnia

Postój na poranną toaletę pod Paryżem. Przejazd do Paryża na zwiedzanie miasta. W planie: Luwr, ogrody Tuileries, plac Zgody, plac Carrousel, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Opera Garnier, plac Vendome, plac Trocadero, pałac Chaillot. Chętnych zabierzemy najszybszą windą w Europie na taras widokowy Montparnasse, skąd roztacza się widok na cały Paryż z Wieżą Eiffla. Kolejna propozycja na miły wieczór to godzinny rejs po Sekwanie. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych.

Dzień III – wtorek, 31 grudnia

Śniadanie w hotelu i wyjazd na zwiedzanie Paryża. W planie: muzeum perfum Fragonard. Wycieczka objazdowa po Paryżu: plac Concorde, Pola Elizejskie, dzielnica XXI wieku La Defense, Luwr, katedra Notre Dame, Dzielnica Łacińska, paryska Sorbona, Panteon, pałac Inwalidów, Pole Marsowe, wieża Eiffla. Dla chętnych spotkanie z gwiazdami z różnych epok w Muzeum Figur Woskowych Grevin. Następnie przejazd na bulwar Clichy. Spacer po Montmartre, zwiedzanie Sacre-Coeur, następnie plac Pigalle i Moulin Rouge.

Noc sylwestrowa. Przejazd na plac Trocadero pod wieżę Eiffla, gdzie hucznie przywitasz Nowy Rok, odliczając sekundy razem z ludźmi z całego świata! Po złożeniu życzeń i wielkim wiwatowaniu grupa zostanie odwieziona do hotelu.

Dzień IV – środa, 1 stycznia

Śniadanie, wyjazd autokarem do Paryża około godziny 11.00. W planie: wyspa La Cite z katedrą Notre Dame. Wjazd na wieżę Eiffla i czas wolny. Wyjazd z Paryża w drogę powrotną do Polski w godzinach wieczornych.

Dzień V – czwartek,  2 stycznia

Nocny przejazd przez Francję i Niemcy. Powrót do Wrocławia (godziny popołudniowe), do Katowic i Krakowa w godzinach wieczornych, Warszawy (około godz. 22-23-ej.). Zakończenie wycieczki.

 

Program jest ramowy- kolejność zwiedzania może ulec zmianie, zachowując wszystkie elementy programu.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

 

 

Świadczenia zawarte w cenie:

 • przejazd autokarem (video/DVD, barek, toaleta, klimatyzacja);
 • 2 noclegi na przedmieściach Paryża w hotelach **
 •  pokoje dwuosobowe z łazienką i TV;
 • 2 śniadania w hotelu;
 •  opieka licencjonowanego pilota na trasie;
 • zwiedzanie Paryża z pilotem/przewodnikiem;
 •  wycieczka objazdowa autokarem po Paryżu;

60 euro (dopłata w autokarze)

 • zestawy słuchawkowe VOX;
 • przejazdy metrem;
 • opłaty drogowe i parkingowe autokaru;
 • taksa klimatyczna;
 • ubezpieczenie turystyczne KL i NNW.

 

Cena nie zawiera:
wyżywienia i własnych wydatków, biletów wstępu: Luwr do 26 roku życia gratis za okazaniem legitymacji lub dowodu osobistego, pozostali 12 €, rejs statkiem po Sekwanie 13 €, Wieża Eiffla od 7 – 15 €, Muzeum Figur Woskowych Grevin 22 €, Wieża Montparnasse 13 €, Wieczór Francuski (przystawka, danie główne, deser, wino, muzyka na żywo) 35 €

Istnieje możliwość zorganizowania wyjścia na rewię do kabaretu Moulin Rouge 110 €,  Lido 95 € lub Crazy Horse 125 €
Wstęp do w/w obiektów nie jest obowiązkowy.

Dopłaty do wyjazdu z Warszawy, Łodzi, Poznania 120 zł.

 

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA WYJAZD: formularz