DUBAJ, ABU DHABI od 29 stycznia do 4 lutego 2024 r.

DUBAJ, ABU DHABI od 29 stycznia do 4 lutego 2024 r.

Termin I  od 28 stycznia do 4 lutego 2024 (ferie woj. lubelskiego, podkarpackiego, śląskiego i pomorskiego)

DZIEŃ 1, niedziela 28.01, PODRÓŻ 
Zbiórka uczestników i wyjazd z Lublina o godzinie 21.00, Biłgoraj (stacja benzynowa Moll) godzina 22:15. Przejazd przez Słowację na lotnisko w Budapeszcie.

DZIEŃ 2, poniedziałek 29.01, PODRÓŻ  Odprawa biletowo – bagażowa. Wylot samolotem rejsowym Wizzair o godz. 10:55 z Budapesztu do Abu Dhabi (czas lotu ok. 5h35’) Przylot do Abu Dhabi  o godz. 19:35 czasu lokalnego. Transfer autokarem do Dubaju (ok. 1,5 godziny). Przyjazd do hotelu w Dubaju.  Obiadokolacja.  Zakwaterowanie i nocleg.


DZIEŃ 3, wtorek 30.01, PLAŻOWANIE, DUBAJ MARINA 
Po śniadaniu udamy się na plażę w Dubaju. Całodniowy pobyt na plaży. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Wieczorem przejazd do Dubaj Mariny. Podziwianie pięknej panoramy Dubaju nocą. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 4,  środa 31.01,  DUBAJ ZWIEDZANIE
Po śniadaniu przejedziemy autokarem na całodniowe zwiedzanie Dubaju z lokalnym przewodnikiem  w języku polskim, które rozpoczniemy ogrodu kwiatów, wpisanego do księgi rekordów Guinnessa, czyli Miracle Garden. Ogród zajmuje ponad 72 000 metrów kwadratowych, co czyni go największym na świecie naturalnym ogrodem kwiatowym, z ponad 50 milionami kwiatów i 250 milionami roślin. Kolejnym miejscem jakie odwiedzimy, będzie pierwsza na świecie sztuczna wyspa – palmę Jumeirah. Z plaży przy The Point zobaczymy jeden z najdroższych hoteli Dubaju – słynny Atlantis. Następnie wizyta w Souk Madinat Jumeirah zbudowanym w stylu tradycyjnego arabskiego bazaru, często nazywany arabską Wenecją, dzięki wielu kanałom wokoło. Z tarasu widokowego zobaczymy słynny z oryginalnej architektury hotel w kształcie żagla – Burj Al Arab (wysokość 321 metrów). Następnie przejedziemy do Downtown Dubai, gdzie znajduje się Souk Al Bahar – malownicza galeria w stylu arabskim. Widok na największy wieżowiec świata Burj Khalifa. Czas wolny w największych galerii handlowych świata Dubai Mall w której znajduje się największe akwarium oraz wodospad. Czas wolny na posiłek (indywidualnie).
Następnie przejdziemy pod wieżowiec Sky View i windą wjedziemy na 52 piętro, gdzie znajduje się taras widokowy ze szklaną podłogą oraz szklana ślizgawka, które dostarczą dodatkowych emocji i wrażeń. Wieczorem przy najwyższej budowli świata Burj Khalifa będziemy podziwiać niesamowite widowisko tańczących  fontann w rytm muzyki, największe i najbardziej okazałe na świecie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 5,  czwartek 1.02, PLAŻOWANIE, PUSTYNNE SAFARI
Po śniadaniu udamy się na plażę Marina Beach. Plażowanie do około godziny 13 ej. Obiad w hotelu. Około godziny 14:30 wyjazd samochodami terenowymi na pustynne Safari. Sesja zdjęciowa ma pustyni wykonana przez profesjonalną fotograf.  Następnie wieczór beduiński w oazie z kolacją oraz programem rozrywkowym. Powrót do hotelu około 21 ej. Nocleg.

DZIEŃ 6,  piątek 2.02, ZWIEDZANIE DUBAJU, REJS JACHTEM
Po śniadaniu wraz z lokalnym przewodnikiem przejedziemy na Półwysep Sindagha, gdzie rezydowała rodzina Maktumów, zanim Dubaj rozrósł się do rangi metropolii. Spacer po najstarszej dzielnicy handlowej Dubaju Bastakiya. Tradycyjną taksówką wodną abrą przeprawimy się przez kanał Dubai Creek na najbardziej znany w mieście targ przypraw – Spice Souk. Zajrzymy także na pobliski rynek z wyrobami złotniczymi – Gold Souk. Czas wolny na zakup pamiątek.

Następnie centrum handlowym Mall of the Emirates, gdzie zobaczymy słynny i jedyny na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Czas wolny na posiłek (indywidualnie). Około godziny 17 ej udamy się do portu, skąd popłyniemy luksusowym jachtem wzdłuż nabrzeża Zatoki Perskiej. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.


DZIEŃ 7, sobota 3.02, ABU DHABI, WYLOT
Po śniadaniu, spakowaniu bagaży i wykwaterowaniu z hotelu udamy się do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dhabi (przejazd ok. 2 godziny). Zwiedzanie rozpoczniemy od Meczetu Sheikh Zayed Grand Mosque – architektonicznego dzieło sztuki i jednego z najpiękniejszych meczetów na świecie, zbudowanego z białego marmuru, mogącego pomieścić ok. 40 tysięcy wiernych (na zwiedzanie obowiązuje odpowiedni strój). Następnie przejazd przez dzielnicę Al Bateen, gdzie znajdują się pałace rodziny rządzącej Abu Dhabi. Emirates Palace – jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie zbudowany na wzór pałacu arabskiego. Następnie Heritage Village – wioska dziedzictwa kulturowego. Wizyta na ogromnej wyspie Saadiyat, na której powstało muzeum Louvre (na wzór paryskiego muzeum) i Guggenheima. Przejazd na wyspę Yas, gdzie mieści się tor Formuły 1 i pierwszy na świecie park Ferrari z licznymi atrakcjami (z zewnątrz). Przerwa na posiłek (indywidualnie). Przejazd na lotnisko w Abu Dhabi. Odprawa bagażowo – paszportowa.
Wylot samolotem rejsowym Wizzair z Abu Dhabi o godzinie 22:15 do  Budapesztu (lot 6 godzin).

DZIEŃ 8, niedziela 4.02, POWRÓT Przylot do Budapesztu o godzinie 01:20 czasu lokalnego. Transfer autokarem do Biłgoraja i Lublina. Powrót w godzinach południowych. Zakończenie wycieczki

 

 

Cena 2 690 zł + 500 $

  ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE:

 • bilet lotniczy na samolot rejsowy Wizzair do i z Abu Dhabi (ZEA) w cenie biletu jeden bagaż rejestrowany do 10 kg, oraz bagaż kabinowy plecak lub torebka;
 • 5 noclegów w hotelu min 3* w Dubaju;
 • 5 śniadań w hotelu w formie bufetu;
 • 5 obiadokolacji w formie bufetu w hotelu;
 • 3 wycieczki autokarem z lokalnym przewodnikiem w języku polskim i zwiedzanie Dubaju i Abu Dhabi;
 • opieka polskiego pilota grupy, rezydenta biura w Dubaju;
 • bilety wstępu podczas zwiedzania (rejs Abrą, Miracle Garden, wieżowiec Sky View);
 • rejs luksusowym jachtem wzdłuż wybrzeża Zatoki Perskiej;
 • bilety na komunikację miejską w trakcie wycieczek i przejazdów programowych w tym przejazdy na plażę;
 • transfer w Emiratach:  lotnisko – hotel w Dubaju – lotnisko;
 • taksa klimatyczna i podatek miejski turystyczny w hotelu;
 • ubezpieczenie turystyczne KL, NNW, zachorowania Covid-19, bagaż podróżny, podatek – ubezpieczenie TFG

 

Płatne dodatkowo:

 • safari na pustyni samochodami terenowymi z przystankami na zdjęcia na pustyni o zachodzi słońca i z programem artystycznym i kolacją w pustynnej oazie – 60 $
UWAGA !!!
Uczestnicy wycieczki muszą posiadać ważny paszport (z okresem ważności nie krócej niż 6 miesięcy, licząc od daty powrotu).  Program wycieczki może ulec niewielkiej modyfikacji ze względu na rozkład lotów samolotów rejsowych na trasie Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie – Polska.
Godziny lotów uzależnione są od siatki połączeń samolotów rejsowych Wizzair mogą ulec zmianie. Dokładne godziny lotów zostaną podane na 7 dni przed wylotem. 
Przy zakupie dolarów USA proszę zwrócić uwagę aby banknoty były nowej emisji, tzn od 2009 roku, oraz nie zniszczone. W Dubaju i Abu Dhabi nie wszystkie kantory czy sklepy przyjmują starsze banknoty jak od roku 2009 do 2020 szczególnie o nominałach 50 $ i 100 $ 

 

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego REZERWUJĘ (poniżej) prześlemy na podanego maila umowę, którą należy wypełnić i odesłać do nas na maila wycieczki@mastertur.eu

Informacje ws programu oraz wolnych miejsc: Katarzyna Medoń +48 530 307 125,  Piotr Toczek +48 517 499 933

ORGANIZATOR WYCIECZKI:

Biuro Turystyki Master Tur Kraków

www.mastertur.eu   mail: biuro@mastertur.eu   tel. 517 499 933

Wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników  Z/53/2010
Gwarancja ubezpieczeniowa UNIQA S.A.