WALENTYNKI W PARYŻU DLA SENIORA

WALENTYNKI W PARYŻU DLA SENIORA

I dzień Wyjazd

Zbiórka uczestników. Przejazd przez Polskę, Niemcy do Francji.

II dzień Paryż  

Przyjazd do Francji. Postój na poranną toaletę. Przejazd do Paryża. Dzień rozpoczniemy od spojrzenia na Paryż z tarasu widokowego Wieży Montparnasse, na który wjedziemy najszybsza windą w Europie. Następnie spotkanie z Victorem Hugo w Paris Story, odkryje przed nami historię Paryża. Zwiedzimy również Luwr– jedno z największych muzeów na świecie oraz odpoczniemy w ogrodach Tuileries. Spacerując Polami Elizejskimi przejdziemy pod Łuk Triumfalny – symbol chwały Francji.  Obiadokolacja. Dzień zakończy rejs statkiem po Sekwanie w romantycznej scenerii miasta. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

III dzień Paryż

Tradycyjne francuskie śniadanie. Przejazd do Paryża. Podczas objazdu przez miasto zobaczymy Muzeum Orsay, Katedrę Notre- Dame, Dzielnicę Łacińską, most Aleksandra III, Pałac Inwalidów, Pałac Elizejski– siedzibę prezydenta Francji, kościół św. Marii Magdaleny, Operę Garnier, plac Vendome – miejsce, gdzie zmarł Fryderyk Chopin i brał ślub Napoleon Bonaparte. W Muzeum Figur Woskowych Grevin, będzie niepowtarzalna okazją spotkać gwiazdy z różnych epok. Spacerując po dzielnicy łacińskiej zobaczymy Sorbonę i Panteon oraz kościół Św. Seweryna i udamy się na wyspę La Cite- najstarszą dzielnicę Paryża, gdzie zobaczymy katedrę Notre-Dame. Chętnym zaproponujemy wieczór francuski, podczas którego spróbujemy francuskich przysmaków i posłuchamy francuskich przebojów. Powrót do hotelu. Nocleg.

IV dzień  Paryż

Tradycyjne francuskie śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Paryża. Dzień rozpoczniemy od spotkania z Damą Paryża i wjedziemy na szczyt wieży Eiffla. Spacerując Polami Elizejskimi przejdziemy pod Łuk Triumfalny. Nastepnie przejedziemy na Montmartre – dzielnicę artystów, bohemy paryskiej i filmowej Amelii. Zobaczymy tam bazylikę Sacre Coeur, kabaret Moulin Rouge, a w czasie wolnym poczujemy niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Francję, Niemcy, Belgię.

V dzień Powrót
Przyjazd do Polski. Zakończenie imprezy.

 

Program jest ramowy- kolejność zwiedzania może ulec zmianie, zachowując wszystkie elementy programu.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

 

Cena: 890 zł                                              Brak ukrytych dopłat!

 

 

ŚWIADCZENIA:

 

 • przejazd wygodnym autokarem klasy lux (video/DVD, barek, toaleta, klimatyzacja)
 • 2 noclegi na przedmieściach Paryża w hotelu Balladins** Ibis**  lub Campanile ** pokoje 2 – osobowe z łazienką i TV
 • 2 obiadokolacje
 • 2 śniadania w hotelu
 • opieka licencjonowanego pilota na trasie
 • zwiedzanie Paryża z pilotem pełniącym funkcję przewodnika
 • wycieczka objazdowa autokarem po Paryżu
 • opłaty drogowe i parkingowe autokaru
 • ubezpieczenie turystyczne grupy KL i NNW
 • podatek VAT

 

Cena nie zawiera:

 • Wieczoru francuskiego – tradycyjne dania kuchni francuskiej; żabie udka, ślimaki, zupa cebulowa, dania główne do wyboru, desery, wino i napoje bez ograniczeń, muzyka francuska i polska grana na żywo – dla chętnych 35 € od osoby
 • Biletów wstępu 70 €